Chystáte se strávit příjemnou dovolenou s rodinou na horách? Máme pro vás vhodné ubytování v apartmánu Švýcárna,plného hřejivé atmosféry a reminiscence starých časů. Apartmán má svůj samostatný vstup s chodbou, společenskou a jídelní část, moderně vybavenou dubovou kuchyni se všemi možnými vychytávkami. Ke spaní slouží dvě prostorné ložnice, obě s dvojlůžkem a samostatnou postelí. Pro členy rodiny, kteří vyhledávají svůj klid,je třetí ložnice v podkroví, kde je možno rovněž složit hlavu. Celková mezní kapacita s ohledem na sociální zařízení a zatížení životního prostředí je šest osob plus jedna přistýlka.
Sudetský grunt prošel náročnou a citlivou rekonstrukcí. Hosté, kteří vyhledávají místa dýchající historií, ocení genius loci a atmosféru připomínající život předků v Sudetech.
Od nás to budete mít všude blízko – na lyže do Koutů či na běžky na Sedlo, do termálů v Losinách nebo na exkurzi na Dlouhé stráně. Nakonec můžete taky dobře odpočívat na gruntu, stavení je obklopeno potůčkem, loukama, lesama a pastvinama. Garantujeme vám mimořádně klidné útočiště v Podesní, kde se budete velmi příjemně cítit a dýchat zdravý vzduch.