Letní dovolená v Jeseníkách nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku a zážitkům. Jedinečné hory, které si stále ještě uchovávají, panenskou přírodu a svou divokost. Z naší chalupy se můžete vydat na hřebenové túry, navštívit ruční papírnu ve Velkých Losinách, hydroelektrárnu na Dlouhých Stráních nebo vyjít si na Praděd.

SudetskÝ grunt je posazen do rozvoněné krajiny poblíž lesní obory, obklopen loukama a potůčkem. Stavení prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, přičemž si zachovalo svou historickou hodnotu a kouzlo. Na pohodlí jsme mysleli – kuchyně, sociální zařízení a pokoje mají moderní vybavení. V areálu gruntu najdete wellnes (finská a infrasauna, koupací sud), letní terasu, venkovní dětské hřiště, altán a ohniště s posezením.

V červenci s srpnu pronajímáme na týden od soboty do soboty. Cena za týdenní pobyt v apartmánu Vřesovka 17 000 Kč (5 osob) a Švýcárna 20 500 Kč (6 osob) obsahuje pronájem apartmánu, povlečení s lůžkovinami, ručníky, spotřebu vody, spotřebu plynu a základní toaletní potřeby. Elektřina se platí zvlášť dle skutečné spotřeby. Závěrečný úklid je rovněž započítán v ceně. Wifi a parkování je u nás zdarma.