Apartmán Švýcárna

Jste dvě rodiny s dětmi či skupina přátel, která chce společně trávit  dovolenou na horách? Potom je tu pro Vás velkoryse pojatý apartmán Švýcárna v krásně zrekonstruované podhorské chalupě. Dispoziční řešení Švýcárny poskytuje dvě rodinné ložnice, třetí menší v podkroví, prostornou a prakticky vybavenou kuchyni s jídelním prostorem, která navazuje na  ústřední společenskou světnicí s krbem. Ve vstupní hale je odkládací prostor na obuv a šaty. 

Zásadní přestavbou jsme vdechli nový život této kouzelné sudetské stavbě a  současně zabudovali spoustu  moderních technologií a prvků zpříjemňujících bydlení – kuchyně s vestavnými spotřebiči, podlahové topení v kuchyni a koupelně, LCD TV, WiFi, pračka, krbové kamna. S úctou k tradici jsme zachovali obvyklé materiály v interiéru jako dřevěné podlahy, dobové vzory dlažeb, jednoduché štukové omítky, dveře a  okna z masívu.

Všechny světnice jsou vybaveny restaurovaným dobovým mobiliářem vkusně doplněným novým nábytkem, dobovými fotografiemi a artefakty z přelomu století, zachycující Jeseníky a život v nich. Prostorná a svěží koupelna v horním patře poskytuje dostatek intimity a prostoru. Parkování před domem, samostatný vchod, letní terasa, kolárna a lyžárna k dispozici. Okolí domu nabízí příjemné  venkovní posezení na terase či v ovocném sadu a pro naše malé hosty dětské hřiště.

Rezervujte si tento apartmán